Adres

 

E-mail

SZKOŁA PROMUJĄCA
 REGIONALNE TRADYCJE LUDOWE

SZKOŁA PRZYJAZNA
 IDEI WOLONTARIATU

KALENDARZ

 

 

KONKURSY

Rok 2009/10

nazwa konkursu Etap uczeń, zespół uzyskane miejsce opiekun

konkurs plastyczny ,,św maksymilian - misjonarz japonii"

gminny

I miejsce - praca zbiorowa kl. III

wyróżnienie - praca zbiorowa kl. III

jolanta kubit

konkurs plastyczny ,,Do dzieła - 100 pomysłów z darów natury"

gminny

Aleksandra gazda -I miejsce

Ilona błaszkiewicz - II miejsce

Aleksandra kiełbasa -wyróżnienie

jolanta kubit

konkurs szopek bożonarodzeniowych

gminny

 Aleksandra kiełbasa -II miejsce

ilona błaszkiewicz - II miejsce

jolanta kubit

mikołajowy festiwal piosenki ,,droga do gwiazd"

gminny

Bartłomiej piwowar - I miejsce

maria wójcikiewicz

mikołajowy festiwal piosenki ,,droga do gwiazd"

powiatowy

Bartłomiej piwowar - wyróżnienie

maria wójcikiewicz

Małe formy teatralne

powiatowy

kółko teatralne

maria wójcikiewicz

konkurs interdyscyplinarny z języka niemieckiego

rejonowy

małgorzata ziemniak

lucyna moskal

konkurs interdyscyplinarny z języka niemieckiego

wojewódzki

urszula błaszkiewicz

dominika moskal

lucyna moskal

konkurs plastyczny ,,Młodzież zapobiega pożarom"

gminny

damian hajnas - i miejsce

 teresa podkul

przegląd pieśni i obrzędów bożonarodzeniowych

gminny

 kółko żywego słowa I miejsce

Elżbieta hawrot

Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Programu „PROJEKTOR - wolontariat studencki”: "SPORT TWOJĄ SZANSĄ".

wojewódzki

jakub łuksa

marcin paradysz

mirosław pitera

lukasz włodyka

ADRIAN SZCZĘSNY

marek cygler

vi miejsce

adam Kubit

MAŁE FORMY TEATRALNE

POWIATOWYi

KÓŁKO TEATRALNE - II MIEJSCE

MARIA WÓJCIKIEWICZ

MIĘDZYSZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS RECYTATORSKI ,,ZIMA W LITERATURZE DZIECIĘCEJ"

GMINNY

KÓŁKO TEATRALNE
I MIEJSCE ALEKSANDRA KIEŁBASA

MARIA WÓJCIKIEWICZ

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

GMINNY

DAMIAN HAJNAS - VI MIEJSCE

łukasz włodyka -  viI MIEJSCE

PAWEŁ KIEŁBASA - XI miejsce

adam Kubit

konkurs
,,wielkanocne ozdoby"

gminny

joanna gazda - ii miejsce

anna pitera - iii miejsce

jakub matłosz - wyróżnienie

jolanta Kubit

alina czyż

konkurs matematyczny
,,czar par"

gminny

paweł kiełbasa, magdalena niemiec - iii miejsce

kamila ziobro, karolina wnęk
 - iii miejsce

teresa podkul

konkurs palm wielkanocnych

gminny

kółko bibułkarskie

aleksandra kiełbasa - wyróżnienie

urszula bober - wyróżnienie

jolanta kubit

vi konkurs recytatorski

 ,,tropem współczesnej poezji"

 

aleksandra kiełbasa - nagroda

urszula bober - wyróżnienie

maria wójcikiewicz

vi konkurs recytatorski

 ,,tropem współczesnej poezji"

 

kółko żywego słowa

karolina wnęk

kamila ziobro

elżbieta hawrot

konkurs

,,młody europejczyk"

ogólnopolski

cez warszawa

kpue

małgorzata ziemniak - xi miejsce

marcin paradysz, patryk płonka, ola bieszczad, katarzyna białas, paweł błaszkiewicz, mirosław pitera, ewelina szurlej, łukasz włodyka

lucyna moskal

turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

powiatowy

julia paradysz

aleksandra bieszczad

jakub łuksa

adam kubit

konkurs plastyczny ,,misja kosmiczna"

 

nagrodzone prace

agnieszka kiełbasa

ilona błaszkiewicz

jolanta kubit

konkurs ortograficzny

,,super ortografuś"

gminny

agnieszka kiełbasa - i miejsce

marcin majcher - iii miejsce

elżbieta bednarczyk

maria wójcikiewicz

jolanta kubit

DO GÓRY

Rok 2008/09

 

turniej wiedzy pożarniczej

gminny

Sebastian wanat - I miejsce

adam kubit

turniej wiedzy pożarniczej

powiatowy

Sebastian wanat - IV miejsce

adam kubit

konkurs interdyscyplinarny z języka niemieckiego

wojewódzki

urszula błaszkiewicz

dominika moskal

lucyna moskal

ogólnopolski konkurs z wiedzy o ue ,,Młody europejczyk"

ogólnopolski

org przez ces w warszawie

9 uczniów z kpue

miejsca 16,17,19, 20, 23, 37

7 uczniów uzyskało wynik powyżej 80%

Lucyna moskal

turniej ruchu drogowego

powiatowy

paradysz marcin

julia paradysz

aleksandra bieszczad

adam Kubit

konkurs szopek bożonarodzeniowych

gminny

karolina zamorska -wyróżnienie

teresa podkul

turniej piłki nożnej coca-cola club

rejonowy

bartłomiej jaśkiewicz

jakub mikulski

sebastian wanat

paweł boczar

marcin gorzynik

marek cygler

łukasz włodyka

adam kubit

konkurs recytatorski

gminny

aleksandra pietrasz - I miejsce

Elżbieta hawrot

przegląd pieśni i obrzędów bożonarodzeniowych

gminny

 kółko żywego słowa I miejsce

reprezentacja gminy w wiśniowej

Elżbieta hawrot

,,100 pomysłów z jesiennych liści"

 

ilona blaszkiewicz -ii  miejsce

 krystian szczęsny - wyróżnienie

jolanta kubit

konkurs szopek bożonarodzeniowych

gminny

kółko bibułkarskie (magdalena leśniak) -  wyróżnienie

jolanta kubit

DO GÓRY